Rihanna și Drake surprinși flirtând prin intermediul comentariilor de pe Instagram

0

Să fie ăsta un semn că Drake și Rihanna s-ar putea împăca? A fost întrebarea pe care fanii artiștilor și-au pus-o după ce au văzut schimbul de comentarii dintre cei doi.

Totul a pornit de la postarea live pe care DJ Spade a făcut-o pe pagina sa de Instagram. Drake a fost cel care a lansat discuția, lăsând un comentariu ce făcea aluzie la fosta lui iubită, Rihanna: „dub plate come pretty like a fenty foundation’.

Cântăreața a reacționat imediat, postând următorul comentariu: „Dați-i lui Drake niște apă’.

Drake s-a arătat amuzat de reacția Rihannei și a continuat schimbul de replici cu următorul mesaj: „Hahahahhahahaha ai o atitudine rea’.

Aparent, cei doi au reluat legătura, după o perioadă în care au preferat să stea departe unul de celălalt. După despărțirea de Drake, Rihanna afirma într-un interviu pentru Vogue că „nu suntem prieteni, dar nici dușmani’.

Apropierea dintre cei doi este cu atât mai mult posibilă, cu cât artista s-a despărțit recent de Hassan Jameel, un cunoscut om de afaceri din Arabia Saudită, iar Drake este singur.

Relația cu Hassan a început în 2017, cei…

 

Citeste continuarea AICI

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.