Bogdan Lobonț și Costel Pantilimon sunt invitații emisiunii Matinal de sâmbătă

Bogdan Lobonț și Costel Pantilimon sunt invitații emisiunii Matinal de sâmbătă

O nouă ediție a emisiunii „Matinal” îi aduce în studio pe Bogdan Lobonț și Costel Pantilimon. Cei doi foști portari ai echipei naționale vor fi invitații prezentatorului Andrei Grecu sâmbătă, de la ora 10:00. Emisiunea este transmisă în direct pe VOYO SPORT 1.

Discuția se va concentra pe subiectele care domină agenda fotbalului românesc și internațional. Pe listă se află analize despre SuperLiga, cele mai importante transferuri ale verii și marile competiții internaționale.

Formatul emisiunii de sâmbătă va include atât analizele din platou, cât și intervenții telefonice din partea altor invitați. Prezența lui Lobonț și Pantilimon oferă o perspectivă specializată asupra fazelor de joc și a contextului actual din fotbal, conform Dolce Sport.

Andrei Grecu, gazda emisiunii „Matinal”, a realizat în trecut analize sportive și pentru VOYO SPORT LIVE, o altă emisiune difuzată pe VOYO SPORT 1.