Publicitate
Publicitate

Prima poză cu Florin Busuioc, după ce a fost externat din spital | Româneşti, Vedete

Busu s-a pozat cu colegul său de la Pro TV, Oividiu Oanță, care l-a numit „Iron man”.

Fotografia a fost postată pe contul de Facebook al lui Ovidiu Oanță.

Florin Busuioc a fost externat din spital
RecomandariFlorin Busuioc a fost externat din spital

În același timp, el le-a transmis fanilor săi că se simte foarte bine.

Acum, Florin Busuioc se pregătește să prezinte din nou rubrica meteo de la Știrile Pro TV, iar dimineața va pune din nou la încercare mințile oamenilor cu „Problema lui Busu”.

Florin Busuioc a lipsit o perioadă de pe micile ecrane, după ce a suferit un infarct și a fost operat de urgență la spitalul din Craiova.

Florin Busuioc a ajuns din nou la spital. Care este starea de sănătate a actorului în urma consultului cardiologic | Româneşti, Vedete
RecomandariFlorin Busuioc a ajuns din nou la spital. Care este starea de sănătate a actorului în urma consultului cardiologic | Româneşti, Vedete

Mai apoi, el a fost transferat la București, la Institutul de Boli Cardiovasculare C.C. Iliescu, unde i-a fost montat un al doilea stent la inimă.

Sursă foto: Arhivă

Florin Busuioc, nevoit să meargă din nou la spital
RecomandariFlorin Busuioc, nevoit să meargă din nou la spital

 

Citeste continuarea AICI