Alex Filip, din nou la duel în „Ultimul Trib”, împotriva Lolei

„Îmi vine, efectiv, să urlu de neputință! Toate alegerile pe care le-am făcut în viață au fost ca să pot fi alături de familie, de copii, de toți. Nu știu ce să fac… pe de-o parte mă gândesc că am tras atât de mult, pe de altă parte… lucrurile nu prea mai au rost”, a spus acesta în lacrimi.

„Întâi mama lui Neli, apoi sora lui Dima, acum tata… Dumnezeule, ce se întâmplă aici?!”, a mai adăugat Ionuț.

Vestea i-a afectat pe toți cei prezenți, mai ales că nu este primul concurent care trăiește o astfel de tragedie.

Alex Filip și Silviu Geandră intră la duel, la „Ultimul Trib”. Mircea Zamfir, transportat la spital
RecomandariAlex Filip și Silviu Geandră intră la duel, la „Ultimul Trib”. Mircea Zamfir, transportat la spital

„Tot ce se întâmplă aici este o lecție de viață pentru fiecare. Indiferent ce se întâmplă aici, acasă viața merge mai departe cu sau fără noi”, a spus tristă și Oana Dedeu.

În cele din urmă, Ionuț a decis să își ia puțin timp înainte de a decide dacă va rămâne sau nu în competiție.

Lemurii, care au pierdut săptămâna trecută proba de Teritoriu, au primit apoi o pungă de orez, rația de hrană care să le ajungă pentru săptămâna pe care o vor petrece pe insula pustie. Iar pentru a o suplimenta, Silviu a ieșit la pescuit, în timp ce Mircea s-a cățărat în toți copacii, mânat de o foame continuă. „Degeaba mănânc mango, e ca și cum aș avea corcodușe, mai rău mi se face foame!”, a spus Mircea abătut.

Alex Filip a părăsit competiția “Ultimul Trib”
RecomandariAlex Filip a părăsit competiția “Ultimul Trib”

De partea cealaltă,…

 

Citeste continuarea AICI

Alex Filip, la „Ultimul Trib”: „A fost cea mai cruntã noapte de care am avut parte!”
RecomandariAlex Filip, la „Ultimul Trib”: „A fost cea mai cruntã noapte de care am avut parte!”

Lasa un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicata. Comentariul va fi vizibil dupa aprobare.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.