Actorul Bradley Welsh a fost împușcat în cap

Welsh, care avea 42 de ani, a fost și campion la box, categoria ușoară. În anul 2009 el a mai apărut în serialul documentar „Danny Dyer’s Deadliest Men”.

În momentul în care a fost distribuit în filmul „Trainspotting 2”, Bradley nu era actor și avea probleme cu legea deoarece era membru al unei grupări ultras.

În ultimii ani, Bradley Welsh a avut un rol pozitiv în comunitatea din care făcea parte, după ce și-a deschis o sală de box, prin intermediul căreia ajuta tinerii să stea departe de probleme. De asemenea, el a participat la mai multe proiecte caritabile.

Anne Hathaway uimește într-o rochie roșie la premiera The Devil Wears Prada 2
RecomandariAnne Hathaway uimește într-o rochie roșie la premiera The Devil Wears Prada 2

Actorul avea o fată în vârstă de 8 ani.

Poliția din Edinburgh a confirmat decesul lui Welsh în urma incidentului ce s-a petrecut miercuri noapte și tratează decesul acestuia ca fiind „suspect”.

Se pare că acesta a fost ucis la scurt timp după ce a plecat de la sala sa de box.

Emily Blunt uimește cu 399 de perle la premiera Devil Wears Prada 2
RecomandariEmily Blunt uimește cu 399 de perle la premiera Devil Wears Prada 2

Sursă foto: Facebook

Premiera The Devil Wears Prada 2 aduce ținute de la 8 case de modă celebre
RecomandariPremiera The Devil Wears Prada 2 aduce ținute de la 8 case de modă celebre

 

Citeste continuarea AICI

Lasa un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicata. Comentariul va fi vizibil dupa aprobare.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.