Andra, imagine emoționantă de la prima serbare a Evei

0

Micuța Eva a susținută de David, fratele ei mai mare, dar și de părinții ei, Andra și Cătălin Măruță. Nespus de bucuroasă, cântăreața a publicat o fotografie de la serbarea de Crăciun pe care fetița ei a avut-o la grădiniță.

„Un fulg de nea a apărut în viața noastră și acum a avut prima serbare. Te iubim”, a scris Andra, într-un mesaj pe Facebook.

Andra și Cătălin Măruță nu au lipsit nici de la serbarea de Crăciun a fiului lor, David.

„Spiridușul David ne-a adus la serbare. Eva și-a asortat rochița, așa că am petrecut doar clipe magice azi. Bineînteles, îl așteptam cu drag pe Mosu”, a mărturisit artista.

În urmă cu trei ani, Andra a născut-o pe Eva, al doilea copil pe care îl are împreună cu soțul ei, Cătălin Măruță.

Recent, Andra a vorbit despre faptul că și-ar dori al treilea copil, după ce s-a zvonit că ar fi însărcinată.

Citește și Ce au căutat românii pe eMAG: „Cum pârlești un porc”, „Ce meci e azi din campionat”, „mașină de făcut bani falși” și „adeverințe medicale cu ștampile”

 

 

Citeste continuarea AICI

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.